• Wpisów: 56
  • Średnio co: 60 dni
  • Ostatni wpis: 1 rok temu, 17:58
  • Licznik odwiedzin: 31 555 / 3432 dni
 
marszal222
 
Cześć dawno mię tu nie było ale zacznę od tego zacznę od tego.

W pierwszej kolejności chciałem się z wami przywitać, także Cześć i czołem Wink
Coś o sobie ? Hmm… chętnie bym się rozpisał gdyby było o czym, z pewnością czytaliście już tego typu blogi na tej stronie. Ale krótkie opowiadanie nie zaszkodzi..

Jestem Wojtek, rocznikowo mam 35 lat niestety formalnie dopiero w czerwcu -.- Mieszkam sam na mieszkaniu. Do tej pory moim życiem był komputer i Internet, tak zło które mnie niszczyło i przysporzyło mnie jedynie o same kłopoty związane z nieśmiałością. Mógłbym o sobie powiedzieć „ internetowy cwaniak ” ponieważ przez portale społecznościowe potrafię poderwać kobiety, lecz gdy próbuję osiągnąć to w życiu codziennym, pojawiają się wymówki typu: „co jeśli mnie wyśmieje”, „co pomyślą przechodnie” , „a jeśli ma chłopaka i dostane wpier…”. Chyba każdy wie, że mógłbym tak wymieniać aż doszłoby do tego że kolejne literki na blogu byłyby odpłatnie.

Portal podrywaj.org śledzę od kilku lat, jednak dotąd nie udzielałem się jako użytkownik.. Usiłowałem zmienić swoje życie i jadłem wiedzę jak najlepszy obiad u babci ;) niestety nie potrafię do tej pory przenieść tego w praktykę chociaż wiele razy się starałem kończyło się jak zawsze przegraną ponieważ nawet nie podbiłem do mojego targetu.

Od Dzisiaj tj. 15 października 2011 roku Zaczynam od nowa, zapomnę o tym co było, nie będę spoglądał w przeszłość ---- > to nie wróci Wink Więc po jaką cholerę mam się przejmować? mam nadzieję że Wy cała społeczności, podtrzymacie mnie na duchu i dacie jeszcze większego kopa na start. Liczę na was! Wiem, że dzięki wam moje życie obróci się o całe 180 stopni i zacznę poznawać te kobiety które mi się spodobają i nie będzie to dla mnie problemem ;D

Na tym zakończę wpis w moim blogu, za wszelkie błędy wielkie sorry, ale mimo mojego no life`izmu nie zwykłem pisać blogów. Pozdro i powodzenia !

Nie możesz dodać komentarza.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten wpis.